High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kodak KAI-29050 - nowoczesna matryca o rozdzielczości 29 megapikseli

Foto

rss

Kodak KAI-29050 - nowoczesna matryca o rozdzielczości 29 megapikseli

2010.11.09//  J. Kruczek
Kodak szykuje kolejny skok technologiczny w swoich aparatach. Producent zaprezentował nowa matrycę oferująca największą dostępną rozdzielczość dla sensorów opartych o popularną technologię Interline Transfer.
Zobacz także: Varavon Pro Finder - dodatkowy wizjer do lustrzanek »Nowy projekt to matryca CCD oparta o pełnowymiarową klatkę 35mm. Kodak zastosował technologię Truesense 5.5 i osiągnął rozdzielczość matrycy na poziomie 29 megapikseli. To kilkakrotnie więcej niż mają dotychczasowe konstrukcje oparte o te rozwiązania technologiczne.
Kodak KAI-29050 Kodak KAI-29050...
Kodak KAI-29050 ...matryca CCD o rozdzielczości 29 Mpix...
Kodak KAI-29050 ...otworzy nowe możliwości przed kompaktami

Nowa matryca cechuje się między innymi progresywnym skanowaniem, szerokim zakresem tonalnym oraz specjalną technologią filtrowania kolorów. Urządzenie będzie zapewniało nawet czterokrotnie większą światłoczułość, w porównaniu ze standardowymi matrycami.
Zobacz także: E-Filming 360 Panorama Photo System - nowoczesny gadżet do wykonywania zdjęć panoramicznych »Matryca KAI-29050 zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności podczas targów Vision 2010, które odbywają się w Stuttgardzie. Impreza wystartowała dzisiaj i w jej trakcie Kodak zaprezentuje matryce oraz nowe urządzenia wykorzystujące technologię. Matryca trafiła już do produkcji, ale na razie w małych ilościach, od początku przyszłego roku Kodak chce wdrożyć matrycę do seryjnej produkcji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kodak KAI-29050 - nowoczesna matryca o rozdzielczości 29 megapikseli

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kodak KAI-29050 - nowoczesna matryca o rozdzielczości 29 megapikseli