High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LaCie wytacza ciężkie działa i wprowadza na rynek dysk 6TB

Komputery i konsole

rss

LaCie wytacza ciężkie działa i wprowadza na rynek dysk 6TB

2010.11.01//  J. Kruczek
Firma LaCie nie próżnuje i sukcesywnie rozbudowuje swoje konstrukcje, dodając im nowe możliwości. Jakiś czas temu producent zapowiedział dyski 2big, które miały oferować bardzo duże pojemności i szybkie transfery. Dziś już wiemy, co szykowało LaCie.
Zobacz także: Iomega External SSD Flash - nowe bezpieczne dyski zewnętrzne »Najnowsza propozycja producenta to model 2big oferujący zawrotną pojemność 6TB. Taką wartość uzyskano dzięki zamontowaniu w specjalnej obudowie dwóch nośników o pojemności 3TB każdy. Dzięki temu użytkownik otrzymuje prawdziwego biurkowego giganta. Co ważne dyski można dowolnie konfigurować i wyciągać z obudowy, co pozwala na zabranie ich do znajomych.
LaCie 2big LaCie 2big
LaCie 2big LaCie 2big
LaCie 2big LaCie 2big


Zobacz także: WD Caviar Green 3 TB - najpojemniejszy dysk świata zadebiutował na rynku »Oba dyski zamontowane w LaCie 2big zostały połączone szybka i wydajną macierzą RAID 0, co pozwoliło na uzyskanie transferów o prędkości 360MB/s. Całość łączy się z komputerem za pomocą łącza USB 3.0. Warto też wspomnieć o urządzeniu dla mniej wymagających, czyli modelu LaCie d2, który oferuje pojedynczy nośnik o pojemności 3TB. Oba urządzenia zadebiutują na rynku już w listopadzie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LaCie wytacza ciężkie działa i wprowadza na rynek dysk 6TB

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   LaCie wytacza ciężkie działa i wprowadza na rynek dysk 6TB