High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura niczym fragment laptopa

Komputery i konsole

rss

Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura niczym fragment laptopa

2020.01.05//  J. Kruczek
Na rynku znajdziemy wiele różnych klawiatur i ciężko powiedzieć, które tak naprawdę są najlepsze. Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II jest za to jedną z tych klawiatur, o których możemy powiedzieć, że na pewno znajdzie swoich zwolenników.
Zobacz także: Logitech G815 Lightsync RGB - debiut niskoprofilowej klawiatury dla graczy »Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II na pierwszy rzut oka wygląda niczym fragment laptopa. Wszystko za sprawą charakterystycznego TrackPointa na środku. Mamy do czynienia z urządzeniem bezprzewodowym łączącym się z komputerami za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0 bądź WiFi 2,4 GHz z adapterem USB.
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II

Zastosowana bateria ma wystarczać na około dwa miesiące pracy. Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II ma się cechować żywotnością klawiszy na poziomie 10 milionów kliknięć. Producent zadbał o uszczelnienie, a cała konstrukcja waży około 460 g. Klawiatura współpracuje z Windowsem oraz z systemem Android, więc może być stosowana do urządzeń mobilnych.
Zobacz także: HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna »Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II ma kosztować 99,99 dolarów. Premiera rynkowa nastąpi dopiero w maju, a podczas zbliżających się targów CES sprzęt zostanie zaprezentowany publicznie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura niczym fragment laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura niczym fragment laptopa