High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master SK621 - maksymalny minimalizm w klawiaturze gamingowej

Komputery i konsole

rss

Cooler Master SK621 - maksymalny minimalizm w klawiaturze gamingowej

2019.05.11//  J. Kruczek
Cooler Master przedstawił kolejną interesującą klawiaturę dla graczy. Model SK621 robi kolejny krok w stronę maksymalnego minimalizmu i zajmie na biurku naprawdę mało miejsca. W urządzeniu zabrakło bloku numerycznego oraz wyodrębnionej sekcji F.
Cooler Master SK621 jest mechaniczną klawiaturą niskoprofilową. Producentowi udało się osiągnąć wymiary stanowiące 60 procent przeciętnej klawiatury. Mimo bardzo małych gabarytów mamy do czynienia z solidnym i trwałym urządzeniem. Producent zadbał zarówno o możliwość podłączenia klawiatury przewodowo, jak i bezprzewodowo za pośrednictwem łączności Bluetooth.
Cooler Master SK621
Cooler Master SK621 Cooler Master SK621
Cooler Master SK621

Urządzenie pracuje w oparciu o przełączniki Cherry MX Low Profile Red. Gwarantują one wysoką precyzję i niski skok. Klawiatura może się pochwalić czasem reakcji na poziomie 1 ms. Oczywiście jak przystało na sprzęt gamingowy nie mogło zabraknąć podświetlenia LED RGB. Cooler Master SK621 cechują wymiary 293x103x29,2 mm oraz waga 424 g. Producent postawił na solidną aluminiową podstawę.
Zobacz także: Corsair K83 Wireless - funkcjonalna klawiatura kanapowa »Cooler Master SK621 robi wrażenie zarówno konstrukcją, jak i swoją ceną. Urządzenie wyceniono na 650 złotych.

Cooler Master SK621
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master SK621 - maksymalny minimalizm w klawiaturze gamingowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master SK621 - maksymalny minimalizm w klawiaturze gamingowej