High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Corsair K83 Wireless - funkcjonalna klawiatura kanapowa

Komputery i konsole

rss

Corsair K83 Wireless - funkcjonalna klawiatura kanapowa

2019.03.09//  J. Kruczek
Corsair K83 Wireless ma zdaniem producenta wprowadzać nową jakość w kategorii klawiatur przeznaczonych do użytku salonowego. Bezprzewodowe kontrolery pozwalające na prace na przykład z telewizorem często są mało wygodne i w jakiś sposób niedopracowane.
Corsair K83 Wireless ma oferować dużą funkcjonalność i ergonomię. Przede wszystkim klawiatura ma być kompatybilna nie tylko z komputerami i telewizorami (Android, Tizen), ale także z wszelakimi przystawkami do TV takimi, jak Nvidia Shield. Sprzęt można także sparować z urządzeniami mobilnymi.
Corsair K83 Wireless
Corsair K83 Wireless Corsair K83 Wireless
Corsair K83 Wireless

Konstrukcja powstała w oparciu o korpus z anodowanego aluminium. Producent zastosował trwałe przełączniki nożycowe. Ciekawie prezentuje się panel z prawej strony. Główną rolę na nim odgrywa krągły touchpad obsługujący gesty. Pod nim umieszczono przyciski myszy, zaś nad nim znalazła się rolka głośności oraz analogowa gałka. Klawiatura ma się spisywać także w grach dlatego zadbano o anti-ghosting.
Zobacz także: Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One »Corsair K83 Wireless może pracować na jednym ładowaniu do 40 godzin. Łączność odbywa się za pośrednictwem łączności Bluetooth 4,2 bądź pasma 2,4 GHz. Klawiaturę można też podłączyć przewodowo przez USB. Pracę ułatwia białe podświetlenie LED. Nie zabrakło też możliwości zapisywania makr i modyfikowania ustawień. Corsair K83 Wireless zadebiutuje na rynku w drugim kwartale roku i niestety będzie kosztować aż 130 euro.
Corsair K83 Wireless
Corsair K83 Wireless
Corsair K83 Wireless

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Corsair K83 Wireless - funkcjonalna klawiatura kanapowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Corsair K83 Wireless - funkcjonalna klawiatura kanapowa