High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Lewitująca półka na sprzęt audio

Gadżety

rss

Lewitująca półka na sprzęt audio

2009.12.30//  J. Kruczek
Prawdziwi fanatycy porządnego audio od zawsze walczą z wszelkiego rodzaju szumami i niepotrzebnymi drganiami. Z rozwiązaniem przychodzi nowoczesna półka unosząca sprzęt audio w powietrzu. Moon Audio Zero Gravity Magnetic Levitation to półka, która dzięki specjalnym magnesom unosi się delikatnie w powietrzu.
Zobacz także: Harman Kardon MAS100 - luksusowa mini wieża »Twórcy pułki opracowali prosty system opierający się o bardzo mocne magnesy odpychające od siebie dwie części półki. Jak zapewniają producenci, magnesy są na tyle silne, że poradzą sobie z każdym sprzętem obecnym na rynku a przy tym nie wpływają negatywnie na urządzenia audio.

Moon Audio Zero Gravity Magnetic Levitation Moon Audio Zero Gravity Magnetic Levitation"Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii magnetycznej udało nam się stworzyć półkę, która zawiesza sprzęt w powietrzu. Udało się to osiągnąć, dzięki potężnym, przeciwnym siłom magnetyzmu oraz pól magnetycznych. Rozwiązanie to nie ma żadnego wpływu na urządzenia stojąca na podstawce."
Zobacz także: Goldmund Eidos Reference Blue - Blu-Ray za 135,000$ »Moon Audio Zero Gravity Magnetic Levitation jak każdy sprzęt dla maniaków audio nie należy do tanich. Za luksus posiadania lewitującej podstawki trzeba zapłacić 500 dolarów. Cena szokująca jak za kilka magnesów i dwie tafle szkła, z drugiej strony dla dobrego dźwięku można wydać każde pieniądze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lewitująca półka na sprzęt audio
 / 
Komentarze do: Lewitująca półka na sprzęt audio
kijci pisze:

Panie Kruczek, pan nie skończył podstawówki? Czy nie umie korzystać ze słownika ortograficznego? Nie ma jednego newsa pańskiego autorstwa, w którym nie byłoby błędów ortograficznych. Jak nie wierza to "dwie części pułki". Jak można wysyłać w świat takie babole? Jak można nie sprawdzić czy nie zrobiło się błędów? Jak można być.. dziennikarzem newsy pisującym, jeśli nie umie się pisać poprawnie po polsku?

 / 
Komentarze do: Lewitująca półka na sprzęt audio
kruczek pisze:

Dziękuje za zwrócenie uwagi. Błędy niestety się zakradają. A co do wysyłania w świat to w każdej gazecie i na każdym portalu błędów jest sporo, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Ciesze się, że są jeszcze ludzie, którzy te błędy dostrzegają i zwracają uwagę.

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Lewitująca półka na sprzęt audio