High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł

Gadżety

rss

Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł

2009.12.04//  J. Kruczek
Firma Harman Kardon zaprezentowała dawno temu głośniki wyglądające jak ze szkła. Model GLA-55 przepadł na jakiś czas aż do dziś. Jak podał producent, dziś nastąpiła rynkowa premiera głośników w Wielkiej Brytanii a wyceniono je na bagatela równowartość 3400zł.
Zobacz także: Złoty iPhone 3GS Supreme za przeszło 3 mln dolarów »Harman Kardon GLA-55 to w zasadzie tradycyjne głośniczki do komputera bądź MP3 Playera. Ich wyjątkowość polega na specjalnej obudowie wykonanej z pleksiglasu imitującej wygląd kryształu. Trzeba przyznać, że głośniczki prezentują się bardzo dobrze i z pewnością można je zaliczyć do luksusowych gadżetów.
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55

Za kwotę przeszło 3000zł otrzymamy głośniki o częstotliwości 35 Hz - 20 kHz i impedancji >5k Omów. Harman Kardon GLA-55 mają moc 56 Watów i wejście 3,5mm. Jak widać urządzenie nie odznacza się jakimiś nadzwyczajnymi osiągami i nie posłuży nikomu jako część kina domowego. O wysokiej cenie decyduje oryginalna obudowa i fakt, że wyprodukowano zaledwie 3000 sztuk.
Zobacz także: Głośniki Genius SW-HF5.1 5100 - oldschool rządzi? »Harman Kardon GLA-55 mają być dostępne w sklepie Apple Store, co pozwoli je zamawiać na całym świecie. Pytanie tylko jaką popularnością będą się cieszyły ekskluzywne głośniczki, których głównym zadaniem jest dobrze wyglądać.
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55
Harman Kardon GLA-55 Harman Kardon GLA-55

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł
 / 
Komentarze do: Harman Kardon GLA-55, kryształowe...
coeli pisze:

Autor nie zna się na sprzęcie audio!!! Głośniki te są określane mianem hi-end i jakość reprodukowanego dźwięku odpowiada średniej jakości monitorów hi-fi. Trzeba najpierw dokonać odsłuchu, zasięgnąć rzetelnej wiedzy od producenta lub kogoś kto zna się na sprzęcie audio i dopiero wtedy można cokolwiek napisać o tych głośnikach. Polecam Panie Autorze odsłuch w dobrych warunkach akustycznych.

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Harman Kardon GLA-55, kryształowe głośniki za przeszło 3000zł