High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech C922 Pro Stream - nowa kamerka dla streamerów

Komputery i konsole

rss

Logitech C922 Pro Stream - nowa kamerka dla streamerów

2016.10.02//  J. Kruczek
Logitech C922 Pro Stream jest nowa kamerką internetową przeznaczoną głównie dla streamerów. Urządzenie pozwala rejestrować i przesyłać na żywo materiał w Full HD przy 30 klatkach na sekundę.
Użytkownicy, którym zależy na większej ilości klatek mogą nagrywać w HD 720p, co zwiększy prędkość do 60 klatek na sekundę. W zestawie z kamera znalazł się wygodny statyw pozwalający na ustawienie sprzętu pod dowolnym kątem. Co więcej rozwiązanie Personify daje możliwość łatwego zmieniania tła w czasie transmisji.
Logitech C922 Pro Stream
Logitech C922 Pro Stream Logitech C922 Pro Stream
Logitech C922 Pro Stream


Zobacz także: NZXT S340 Elite - obudowa PC dla użytkowników gogli VR »System rozpoznawania kształtów daje możliwość podmiany tła na to z gry bądź innego materiału. Użytkownik nie musi więc korzystać z dodatkowych programów. Logitech C922 Pro Stream korzysta z automatycznego autofocusa oraz korekcji jasności obrazu. Producent zadbał o dwa wielokierunkowe mikrofony pozwalające na niwelowanie hałasu otoczenia i wyciągnięcie na pierwszy plan głosu streamera. Logitech C922 Pro Stream zadebiutowała na rynku w cenie 399 złotych.
Logitech C922 Pro Stream
Logitech C922 Pro Stream
Logitech C922 Pro Stream
Logitech C922 Pro Stream

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech C922 Pro Stream - nowa kamerka dla streamerów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech C922 Pro Stream - nowa kamerka dla streamerów