High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac

Komputery i konsole

rss

Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac

2009.12.19//  J. Kruczek
Firma Logitech specjalizuje się w profesjonalny osprzęcie do komputerów PC ale nie zapomina także o posiadaczach Maców. Logitech QuickCam Vision Pro 9000 to specjalna kamera internetowa stworzona właśnie z myślą o komputerach MAC.
Zobacz także: Apple - Nowy MacBook w obudowie unibody już na rynku »Logitech QuickCam Vision Pro 9000 posiada optykę Carl Zeiss co zapewnia doskonałą jakość obrazu. Kamerę wyposażono w system automatycznego ogniskowania a matryca ma 2 megapiksela. Urządzenie wyposażono w specjalną stopkę, którą można adaptować zarówno na monitor jak i położyć w wygodnym miejscu na biurku.
Logitech QuickCam Vision Pro 9000 Logitech QuickCam Vision Pro 9000
Logitech QuickCam Vision Pro 9000 Logitech QuickCam Vision Pro 9000
Logitech QuickCam Vision Pro 9000 Logitech QuickCam Vision Pro 9000

Wielkim atutem QuickCam Vision Pro 9000 jest fakt, że nie trzeba siedzieć przed nią nieruchomo. Każdy gwałtowny ruch dzięki zaawansowanej optyce jest płynnie przekazywany. Kamera śledzi ruch twarzy użytkownika i dostosowuje ostrość obrazu automatycznie. Jak podaje Logitech, obiektyw radzi sobie nawet z przedmiotami znajdującymi się zaledwie 10 centymetrów od siebie.
Zobacz także: Apple - Nowa myszka Magic Mouse »Kamera została wyposażona w technologie RightLight 2 pozwalającą na kręcenie w słabym oświetleniu. Co ważne Logitech QuickCam Vision Pro 9000 ma wbudowany mikrofon co pozwala na korzystanie z kamerki bez potrzeby dodatkowego osprzętu. Urządzenie posiada ciekawy design i ładną srebrna obudowę idealnie pasującą do stylu jaki za sobą niosą Maci. Logitech QuickCam Vision Pro 9000 wyceniono na około 519 Zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac