High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie

Gadżety

rss

Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie

2012.10.16//  J. Kruczek
Logitech zaprezentował bardzo praktyczną klawiaturę Illuminated K810. Nowe akcesorium nie tylko pozwala bezprzewodowo współpracować z różnymi urządzeniami. Klawiatura może obsługiwać równocześnie trzy różne urządzenia, a użytkownik sprawnie się między nimi przełączy.
Zobacz także: Smartype - bezprzewodowa klawiatura z praktycznym wyświetlaczem »Nowy model klawiatury współpracuje bez problemu ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w moduł Bluetooth. Przełączanie między obsługiwanym sprzętem odbywa się za pomocą klawiszy funkcyjnych. Gadżet wyposażono w podświetlenie, które uaktywnia się jedynie wtedy, gdy klawiatura jest używana. To za sprawą wbudowanego czujnika zbliżeniowego.
Logitech Illuminated K810 Logitech Illuminated K810
Logitech Illuminated K810 Logitech Illuminated K810
Logitech Illuminated K810 Logitech Illuminated K810


Zobacz także: Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz »Logitech Illuminated K810 trafi do sprzedaży w dwóch wersjach różniących się nieco układem klawiszy wokół Entera. Użytkownicy będą mogli skorzystać z wersji z małym klawiszem Enter, bądź z klasycznym przyciskiem w kształcie litery L. Premiera sprzętu nastąpi w listopadzie, zaś cena ma wynieść 440 złotych. To dość drogo za klawiaturę, ale Logitech przyzwyczaił nas już do takich cen.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie