High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mactronic Tripper - lampka rowerowa z bankiem energii

Gadżety

rss

Mactronic Tripper - lampka rowerowa z bankiem energii

2014.03.27//  J. Kruczek
Wiosna już nadeszła, a co za tym idzie wielu z Was zapewne wygrzebało rowery i oddaje się coraz częściej relaksującym przejażdżkom. Jeżeli tak to zapewne zainteresuje Was nowa lampka rowerowa firmy Mactronic.
Zobacz także: Easybreath - idealna maska do nurkowania »Mactronic Tripper to gadżet idealny na dzisiejsze czasy. Lampka nie jest bowiem zwykłym źródłem światła dla rowerzysty. Gadżet może też pełnić rolę banku energii dla urządzeń mobilnych. Zacznijmy jednak od tego co najważniejsze, czyli od światła.
Mactronic Tripper
Mactronic Tripper Mactronic Tripper
Mactronic Tripper

Lampka korzysta z diody LED Cree XM-L generującej światło o jasności 500 lumenów. Producent przygotował cztery tryby pracy różniące się natężeniem światła. Jeden z nich oferuje działanie pulsacyjne. W zależności, z którego trybu skorzystamy będziemy się mogli cieszyć światłem od 2 do 120 godzin. Wskaźnik na obudowie pokaże nam ile jeszcze energii pozostało.
Zobacz także: DinghyGo - dmuchane żaglówki dla pasjonatów pływania »Mactronic Tripper posiada konstrukcję dbającą o oświetlenie zarówno dalszej przestrzeni, jak i drogi tuż przed kołem. Implementacja portu USB pozwala doładować urządzenia zewnętrzne. Gdy podczas wyprawy zacznie nam umierać telefon czy odtwarzacz MP3 wystarczy się wpiąć do lampki. Akumulator o pojemności 2500 mAh powinien być wystarczający do tego celu. Mactronic Tripper to bardzo praktyczny gadżet, na który warto zwrócić uwagę. Jeżeli jesteście zainteresowani to musicie przygotować około 240 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mactronic Tripper - lampka rowerowa z bankiem energii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mactronic Tripper - lampka rowerowa z bankiem energii