High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Manta MM310 BlackBox2 - tani rejestrator z zaawansowanymi funkcjami

Gadżety

rss

Manta MM310 BlackBox2 - tani rejestrator z zaawansowanymi funkcjami

2014.07.31//  J. Kruczek
Kolejny dzień i kolejny rejestrator samochodowy debiutuje na rynku. Manta wprowadziła do sprzedaży model MM310 BlackBox2 będący kolejnym ciekawym rozwiązaniem dla osób szukających samochodowej kamery pomagającej w spornych sytuacjach na drodze.
Zobacz także: Genius DVR-FHD568 - nowy rejestrator zadebiutował w sprzedaży »O zaletach rejestratorów samochodowych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Manta MM310 BlackBox2 posiada kilka ciekawych rozwiązań przydatnych w codziennej obsłudze. Przede wszystkim skorzystamy z G-Sensora, co oznacza że każde gwałtowniejsze zatrzymanie, skręt czy kolizja spowodują automatyczne zapisanie materiału w pamięci.
Manta MM310 BlackBox2
Manta MM310 BlackBox2 Manta MM310 BlackBox2
Manta MM310 BlackBox2

Sensor ruchu zaś zainicjuje nagrywanie w momencie gdy ruszymy samochodem bądź coś przejedzie przed kamerą. To pozwoli zaoszczędzić miejsce w pamięci. Tej będziemy mieli do dyspozycji tyle ile znajdzie się na naszej karcie pamięci.
Zobacz także: Cobra JumPack pomoże odpalić samochód z wyczerpanym akumulatorem »Manta MM310 BlackBox2 rejestruje obraz w rozdzielczości nawet Full HD. Przegląd materiałów umożliwia ekran o przekątnej 1,5 cala. Obiektyw pokrywa 120 stopni, a wbudowany akumulator pozwala rejestrować bez podpinania do gniazda zapalniczki. Manta MM310 BlackBox2 jest już dostępny za cenę 129 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta MM310 BlackBox2 - tani rejestrator z zaawansowanymi funkcjami

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Manta MM310 BlackBox2 - tani rejestrator z zaawansowanymi funkcjami