High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Muse MH-07R - turystyczne radyjko ładowane energią słoneczną

Gadżety

rss

Muse MH-07R - turystyczne radyjko ładowane energią słoneczną

2010.05.31//  J. Kruczek
Francuska firma Muse wkracza przebojem na polski rynek oferując coraz to ciekawsze urządzenia, od profesjonalnych sprzętów audio po ciekawe gadżety muzyczne. Najnowsze urządzenie Muse MH-07R to małe radyjko turystyczne, które idealnie spisze się podczas wędkowania czy, weekendu na żaglach.
Zobacz także: digiZoid Zo - przenośny subwoofer do odtwarzaczy MP3 »Muse MH-07R to małe radyjko, które funkcjonuje nie tylko dzięki baterii, ale pozwala także czerpać zasilanie z energii słonecznej. Podczas plenerowych wypraw umilanie sobie czasu muzyką jest bardzo popularne, niestety przenośne urządzenia mają określony czas działania. Muse MH-07R może pracować nieprzerwalnie dzięki wbudowanemu panelowi słonecznemu.
Muse MH-07R Muse MH-07R
Muse MH-07R Muse MH-07R
Muse MH-07R Muse MH-07R

Nowe radyjko od Muse pozwala nie tylko słuchać rozgłośni radiowych, ale oferuje też obsługę plików MP3 i MP4, a dodatkowo służy jako ładowarka do telefonu komórkowego. Urządzenie posiada bogaty zestaw akcesoriów służących do ładowania peryferyjnych urządzeń. Diody LED mogą służyć, jako latarki.
Zobacz także: Aqua Soundz - nowy pływający głośnik »Muse MH-07R posiada wyświetlacz, pozwalający na obsługę urządzenia oraz klasycznie wyglądający suwak częstotliwości i głośności. Radyjko posiada ciekawą stylistykę i rzucającą się w oczy kolorystykę. Urządzenie można już nabyć w polskich sklepach za cenę 119 złotych. To nie wielka cena za gadżet, który umili dzień na rybach, czy plenerowe posiedzenie przy grillu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse MH-07R - turystyczne radyjko ładowane energią słoneczną

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Muse MH-07R - turystyczne radyjko ładowane energią słoneczną