High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Plażowe radioodbiorniki od francuskiego Muse

Gadżety

rss

Plażowe radioodbiorniki od francuskiego Muse

2010.07.05//  J. Kruczek
Francuska firma Muse co chwilę zaskakuje użytkowników nowymi gadżetami, które umilają wakacyjne wyprawy. Najnowszymi produktami firmy są odtwarzacze radiowe stworzone z myślą o wypadach na plażę, czy grillu nad jeziorem.
Zobacz także: Mu Space Music - odtwarzacz MP3 i przenośne łóżko w jednym »Seria wakacyjnych radioodbiorników cechuje się dużą mobilnością, dzięki niewielkim rozmiarom oraz ciekawą kolorystyką. Producent do wykończenia urządzeń wybrał specjalnie wakacyjne barwy, które jednoznacznie kojarzą się z nadmorskimi eskapadami.
Radia plażowe Muse Radia plażowe Muse
Radia plażowe Muse Radia plażowe Muse
Radia plażowe Muse Radia plażowe Muse

Urządzenia z serii Muse M-01 to dwuzakresowe mini odtwarzacze radiowe, które dzięki niewielkim rozmiarom idealnie spasują do każdej kieszeni. Producent zapewnia, ze konstrukcja odtwarzaczy została tak zaprojektowana, aby wytrzymały one ewentualne upadki i wstrząsy. Radyjka te posiadają jedno pokrętło funkcyjne, łączące ze sobą regulację głośności i przełącznika częstotliwości. Większość panelu przedniego zajmuje wielki jak na to urządzenie głośniczek.
Zobacz także: digiZoid Zo - przenośny subwoofer do odtwarzaczy MP3 »Odtwarzacze M-05 to czterozakresowe odbiorniki radiowe, które również charakteryzują się wakacyjnymi barwami. Na przednim panelu znajdują się dwa pokrętła regulujące głośność oraz częstotliwości. Radio zostało wyposażone w 3 calowy głośnik oraz wysuwaną antenę wzmacniającą odbiór. Producent przewidział także możliwość podłączenia słuchawek oraz odtwarzaczy MP3, z których można odtwarzać dźwięk za pomocą głośniczka w M-05. Ceny nowych gadżetów nie są jeszcze znane, ale urządzenia nie powinny być drogie. Radyjka w najbliższym czasie powinny trafić do sprzedaży.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Plażowe radioodbiorniki od francuskiego Muse

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Plażowe radioodbiorniki od francuskiego Muse