High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Myszka z wbudowaną klawiaturą numeryczną rozwiązaniem dla księgowych

Komputery i konsole

rss

Myszka z wbudowaną klawiaturą numeryczną rozwiązaniem dla księgowych

2010.05.05//  J. Kruczek
Myszki są urządzeniami obecnymi w każdym domu i każdym biurze. Nie dziwi więc fakt, że co chwile designerzy projektują nowe urządzenia dające coraz to większe możliwości. Najnowsze koncepcyjne myszki posiadają wbudowana klawiaturę numeryczną.
Zobacz także: Genius MousePen i608 - idealny tablet dla grafików »Chiński designer Sun Lihui zaprojektował gadżet pozwalający na praktyczniejsze wykonywanie obliczeń przy pomocy laptopów. Tradycyjne klawiatury posiadają klawisze numeryczne, których niestety brakuje w popularnych notebookach. Projektant z Chin postanowił ułatwić pracę biurową za pośrednictwem wbudowanej w myszkę klawiatury numerycznej.
Mouse Num Pad Myszki z wbudowaną klawiaturą numeryczną...
Mouse Num Pad ...mają pomóc księgowym, którzy...
Mouse Num Pad ...mają dość tradycyjnych klawiatur

Nowe myszki są jak na razie tylko konceptem, ale mogą się przyjąć na rynku. Wbudowana klawiatura pozwoli na łatwiejsza obsługę programów rachunkowych takich jak choćby Excel. Wszyscy posiadacze laptopów używający często klawiszy numerycznych muszą się posiłkować oddzielnymi klawiaturami bądź niewygodnymi klawiszami na standardowej tablicy. Dzięki nowej myszce można zaoszczędzić jeden port USB i zwiększyć ergonomię pracy.
Zobacz także: Airmouse - nowatorska myszka w stylu Sci-Fi »Koncepcyjne myszki posiadają klawiaturę numeryczną wbudowaną pod specjalna przesłoną. Dzięki niej użytkownik może korzystać z myszki w tradycyjny sposób nie martwiąc się o przypadkowe naciśnięcie klawiszy. Po przesunięciu specjalnej kopułki natychmiast uzyskuje się dostęp do klawiatury. Myszki są bezprzewodowe, co dodatkowo zwiększa swobodę pracy. Jak na razie nowy projekt czeka na zainteresowanie inwestorów i niewykluczone, że za jakiś czas nowy gadżet trafi na rynek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Myszka z wbudowaną klawiaturą numeryczną rozwiązaniem dla księgowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Myszka z wbudowaną klawiaturą numeryczną rozwiązaniem dla księgowych