High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One

Komputery i konsole

rss

Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One

2018.12.21//  J. Kruczek
Niedawno Xbox One wzbogacił się o obsługę klawiatur i myszek, a to otworzyło nowe pole do popisu dla producentów sprzętu gamingowego. Razer Turret to jeden z pierwszych owoców aktualizacji konsoli.
Zobacz także: Genesis Thor 200 RGB - hybrydowa klawiatura dla graczy »Razer Turret to zestaw klawiatury i myszy dedykowany właśnie konsoli Microsoftu. Urządzenie posiada podświetlaną klawiaturę oraz dołączoną podstawkę pod mysz i oczywiście gryzonia. Podkładka wysuwa się z obudowy tworząc wygodną kanapową wersję klawiatury, którą położymy stabilnie na kolanach.
Razer Turret
Razer Turret Razer Turret
Razer Turret

Zastosowane przełączniki mają zapewniać żywotność powyżej 80 milionów kliknięć. Producent zapewnia, że urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu. Mysz w Razer Turret została wyposażona w sensor 5G o maksymalnej rozdzielczości 16 000 dpi oraz szybkości 450 IPS. Gracz otrzyma do dyspozycji siedem programowalnych przycisków. Jedno ładowanie zapewnia około 50 godzin pracy myszy i 30 godzin z włączonym podświetleniem. W przypadku klawiatury czasy te wynoszą 43 i 11 godzin.
Zobacz także: Sharkoon SGK4 - polski debiut membranowej klawiatury dla graczy »Razer Turret prezentuje się ciekawie, ale jego cena może zniechęcać. Zestaw ma kosztować 249 dolarów, czyli niemal tyle co Xbox One S. Premiera rynkowa będzie mieć miejsce w pierwszej połowie 2019 roku. Warto pamiętać, że konsola obsłuży nie tylko dedykowane klawiatury i myszy.

Razer Turret
Razer Turret
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One