High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą na rynku amerykańskim

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą na rynku amerykańskim

2018.01.07//  J. Kruczek
Nintendo Switch okazało się wielkim sukcesem. To pierwsza konsola wielkiego N od lat, która spotkała się ze znacznie cieplejszym przyjęciem niż podejrzewał sam producent.
W sieci pojawiły się pierwsze wyniki sprzedaży sprzętu w USA. Okazuje się, że w pierwszych miesiącach od debiutu sprzedano 4,8 miliona egzemplarzy Switcha. Tym samym konsola uzyskała status najszybciej sprzedającej się w historii na rynku amerykańskim. Switch potrzebował 10 miesięcy na sprzedaż 4,8 mln sztuk i pobił dotychczasowego rekordzistę Wii, które w tym czasie znalazło 4 mln nabywców.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch


Zobacz także: Xbook One X, czyli konsola Xbox One X w formie laptopa »Analitycy szacują, że przy obecnym wzroście sprzedaży może się udać w tym roku sprzedaż 15 milionów egzemplarzy. To by oznaczało, że w nieco ponad rok Nintendo Switch znalazł więcej nabywców niż fatalne Wii U przez cały swój żywot. Sprzedaż może ciągle wzrastać ponieważ do konsoli przekonali się wydawcy gier. W tym roku na rynek ma trafić wiele mocnych premier na Switcha. Nintendo zapowiedziało na ten miesiąc konferencję, na której zapowie nowości na 2018 rok.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą na rynku amerykańskim

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą na rynku amerykańskim