High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch Online Service opóźniony. Sieciowa funkcjonalność dopiero w 2018 roku

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch Online Service opóźniony. Sieciowa funkcjonalność dopiero w 2018 roku

2017.06.03//  J. Kruczek
Nintendo Switch zaliczyło całkiem udany debiut, ale problemem konsoli jest brak zawartości od strony programowej. Brakuje między innymi platformy online, która miała zadebiutować niedługo po premierze konsoli.

Teraz wiemy, że Nintendo Switch Online Service pojawi się dopiero w 2018 roku. Nie zdradzono dokładnej daty, ale wiadomo, że gra online będzie dostępna dla wszystkich od dnia premiery.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch

Warto też nadmienić, że Nintendo Switch Online Service ma być usługą odpowiadająca Xbox Live oraz Playstation Plus, Jednak propozycja Nintendo ma być znacznie tańsze. Roczny abonament ma wynieść 20 dolarów, a dla porównania systemy konkurencji są dostępne za 60 dolarów. Nintendo Switch Online Service będzie można opłacić na miesiąc za 4 dolary oraz na trzy miesiące za 8 dolarów.
Zobacz także: Nintendo PlayStation - uruchomiono prototyp konsoli, która była punktem zwrotnym gamingu »Co dostaniemy w abonamencie? Nintendo Switch Online Service pozwoli na korzystanie z czatu głosowego obsługiwanego aplikacją mobilną. Przewidziano także zniżki w eShop oraz kolekcję klasycznych gier Nintendo.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch Online Service opóźniony. Sieciowa funkcjonalność dopiero w 2018 roku

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch Online Service opóźniony. Sieciowa funkcjonalność dopiero w 2018 roku