High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch okazuje się sukcesem. Pierwsze wyniki napawają optymizmem

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch okazuje się sukcesem. Pierwsze wyniki napawają optymizmem

2017.07.27//  J. Kruczek
Nintendo Switch okazało się wielkim sukcesem japońskiego producenta. Po porażce jaką było Wii U niewiele osób wierzyło, że Nintendo znów się podniesie z kolan i zaserwuje konsolę godną uwagi.

Producent opublikował informacje na temat sprzedaży konsoli. Według ujawnionych informacji Nintendo Switch w ciągu ostatnich trzech miesięcy znalazło 1,97 miliona odbiorców. Od premiery rozeszło się już 4,71 milionów konsol. Możliwe, że potwierdzą się szacunki mówiące o sprzedaniu 10 milionów konsol w pierwszym roku.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch


Zobacz także: Ataribox zaprezentowany. Na razie poznaliśmy tylko wygląd konsoli »Wraz ze świetną sprzedażą konsol bardzo dobrze radzą sobie gry. Sprzedano już 13,6 mln egzemplarzy gier, z czego najpopularniejszym tytułem jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Jak widać Nintendo Switch zaliczyło perfekcyjny start i jeszcze w tym roku powinno przekroczyć sprzedaż 10 mln. Dla porównania Wii U przez cały swój żywot sprzedało się w nakładzie 13,56 mln sztuk.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch okazuje się sukcesem. Pierwsze wyniki napawają optymizmem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch okazuje się sukcesem. Pierwsze wyniki napawają optymizmem