High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo zapowiedziało konsolę kieszonkową 3DS, z obsługą standardu 3D

Komputery i konsole

rss

Nintendo zapowiedziało konsolę kieszonkową 3DS, z obsługą standardu 3D

2010.03.23//  J. Kruczek
Firma Nintendo jest znana z tworzenia sprzętu do gry dla mniej wymagających graczy. Mimo to koncern, co raz częściej sięga po nowoczesne technologie. Najnowsza zapowiedź Nintendo dotyczy nowej wersji konsoli DS. Jak zapowiada producent trwają prace nad konsolą 3DS, która pozwoli się cieszyć mobilnymi grami w standardzie 3D.
Zobacz także: PSP Phone - Sony szykuje swojego smartfona »Nowa konsola ma być dużo bardziej dojrzałym produktem od obecnych wersji i co najważniejsze będzie obsługiwała nowoczesne gry oferujące trójwymiarowy obraz, bez konieczności noszenia specjalnych okularów. Konsola będzie oferowała zarówno nowe gry jak i te pochodzące z modeli Nintendo DS i DSi. Nintendo 3DS ma się pojawić na rynku przed końcem marca 2011. Szczegółowe informacje na temat nowej konsolki mają się pojawić podczas czerwcowych targów E3. Wtedy nastąpi oficjalna prezentacja nowego urządzenia.
Nintendo DSi XL Nintendo DSi XL
Nintendo DSi XL Nintendo DSi XL
Nintendo DSi XL Nintendo DSi XL


Zobacz także: Apple pracuje nad własną konsolą do gier? »Do tej pory pojawiały się plotki na temat nowego DS'a, ale Nintendo milczało na ich temat i nadal nie potwierdziło żadnych z doniesień. Według plotek konsola Nintendo 3DS ma posiadać większe ekrany i obsługiwać gry o znacznie lepszej grafice. Urządzenie będzie posiadało wbudowany akcelerometr pozwalający na sterowanie za pomocą ruchu. Plotki głoszą też, że deweloperzy pracują już nad poważnymi produkcjami wykorzystującymi nową konsolę. Te informacje jednak należy traktować, jako plotki i nie przywiązywać do nich większej wagi. Prawdziwe możliwości Nintendo 3DS poznamy już w czerwcu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo zapowiedziało konsolę kieszonkową 3DS, z obsługą standardu 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo zapowiedziało konsolę kieszonkową 3DS, z obsługą standardu 3D