High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus EyeTrek Insight El-10 - osobista kamera dla profesjonalistów

Foto

rss

Olympus EyeTrek Insight El-10 - osobista kamera dla profesjonalistów

2017.11.08//  J. Kruczek
Olympus zaprezentował ciekawa kamerkę EyeTrek Insight El-10, która w swojej idei przypomina Google Glass. Jednak producent sprzętu fotograficznego nie chce serwować stylowego gadżetu dla uzależnionych od serwisów społecznościowych. Nowa kamerka podpinana do okularów jest narzędziem pracy.
Zobacz także: Boxfish 360 - kamera 360 filmująca w 5K »Olympus EyeTrek Insight El-10 ma pomóc ludziom w pracy. Pozwoli na rejestrowanie czynności. Kamera rejestruje filmy w rozdzielczości 1992x1216 pikseli. Urządzenie posiada mały ekranik OLED o rozdzielczości 640x400 pikseli.
Olympus EyeTrek Insight El-10
Olympus EyeTrek Insight El-10 Olympus EyeTrek Insight El-10
Olympus EyeTrek Insight El-10

W obudowie urządzenia znalazła się pamięć 1 GB RAM i 8 GB ROM. Nie zabrakło mikrofonu oraz portu microUSB i modułów WiFi a także Bluetooth. Specyfikacja obejmuje akcelerometr, żyroskop i magnetometr. Całe urządzenie waży 66 gramów, a wykorzystany akumulator pozwala na prace od 30 do 60 minut. Można jednak w locie wymieniać baterię bez wyłączania gogli.
Zobacz także: Samsung Gear 360 - nowa kamera do nagrań sferycznych »Olympus EyeTrek Insight El-10 jest kierowany do zastosowań biznesowych i naukowych. Kamerka ma kosztować około 1500 dolarów. Raczej nie będzie to hit sprzedaży, ale może znaleźć swoją niszę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Olympus EyeTrek Insight El-10 - osobista kamera dla profesjonalistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus EyeTrek Insight El-10 - osobista kamera dla profesjonalistów