High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo BD-SP308 - nowy odtwarzacz Blu-ray wkracza do Polski

Audio-Video

rss

Onkyo BD-SP308 - nowy odtwarzacz Blu-ray wkracza do Polski

2010.06.18//  J. Kruczek
Do Polski trafił nowy odtwarzacz Blu-ray firmy Onkyo. Dystrybutor sprzętu, firma E.I.C. poinformowała o wprowadzeniu do naszego kraju odtwarzacza Onkyo BD-SP308, który jest najtańszym modelem japońskiego producenta, a przy tym oferuje całkiem dobre osiągi.
Zobacz także: Samsung BD-C8500 - odtwarzacz Blu-ray z pojemnym dyskiem twardym »Onkyo BD-SP308 oferuje wysoką jakość odtwarzanego obrazu, między innymi dzięki automatycznemu skalowaniu obrazu do rozdzielczości 1080p. Nowy odtwarzacz potrafi także korzystać z sygnału kodowanego w Dolby TruHD i Dolby Digital Plus DTS-HD Master Audio Essential.

Onkyo BD-SP308 Onkyo BD-SP308
Onkyo BD-SP308 Onkyo BD-SP308
Najnowszy odtwarzacz Onkyo oferuje łącze Ethernet, dzięki któremu można uzyskiwać informacje o odtwarzanych materiałach za pomocą internetu i funkcji BD-Live. Producent wyposażył BD-SP308 w port USB umieszczony na przednim panelu. Urządzenie obsługuje nośniki danych USB, z których można łatwo i szybko odtworzyć pliki multimedialne. Producent zapewnia, że nowy odtwarzacz oferuje wysokie możliwości, za przystępną cenę.


Zobacz także: Muse M-68DM - nowy odtwarzacz DVD z bezprzewodowymi głośnikami »Odtwarzacz będzie stanowił ciekawa alternatywę dla osób, które nie chcą wydawać astronomicznych sum na odtwarzacze Blu-ray. Ważnym elementem odtwarzacza jest jego obudowa, która posiada ciekawy design i co ważne jest bardzo niska, dzięki czemu zmieści się bez problemu w szafce pod telewizorem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo BD-SP308 - nowy odtwarzacz Blu-ray wkracza do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo BD-SP308 - nowy odtwarzacz Blu-ray wkracza do Polski