High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma UHD51A - pierwszy projektor z asystentem Alexa

Audio-Video

rss

Optoma UHD51A - pierwszy projektor z asystentem Alexa

2018.01.10//  J. Kruczek
Amazon zapowiadał, że poczyni starania aby jego technologia asystenta głosowego Alexa trafiła na jak największą ilość urządzeń. I wygląda na to, że słowa nie były rzucane na wiatr, ponieważ na CES 2018 zadebiutował projektor Optoma UHD51A z asystentem głosowym Alexa.
Zobacz także: Xiaomi Mi Laser Projector - wydajny projektor do budowy kina domowego »Optoma UHD51A pozwala więc na wydawanie komend głosowych oraz interakcję z asystentem. Co do samego projektora to mamy do czynienia z urządzeniem 4K DLP. Urządzenie ma służyć do budowy kina domowego. Może się pochwalić jasnością 2400 ANSI lumenów. Producent chwali się też zgodnością ze standardem HDR10.
Optoma UHD51A
Optoma UHD51A Optoma UHD51A
Optoma UHD51A


Zobacz także: Vivitek DH765Z-UST oraz DW763Z-UST - nowe projektory krótkoogniskowe »W obudowie znalazły się głośniki ora mikrofon. Warto podkreślić, że Optoma UHD51A będzie dostępny także w wersji bez Alexy. W takim wypadku trzeba będzie wyłożyć za niego około 1500 dolarów, zaś model z asystentem to koszt wyższy o 200 dolarów. Urządzenie zapowiada się interesująco i może faktycznie być dobrą bazą dla budowy kina domowego.

Optoma UHD51A
Optoma UHD51A
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Optoma UHD51A - pierwszy projektor z asystentem Alexa

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma UHD51A - pierwszy projektor z asystentem Alexa