High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PEG - pierwsza kinetyczna ładowarka zadebiutowała na rynku

Gadżety

rss

PEG - pierwsza kinetyczna ładowarka zadebiutowała na rynku

2010.05.08//  J. Kruczek
Od dłuższego czasu projektanci i inżynierowie pracują nad skonstruowaniem ładowarek wykorzystujących energię kinetyczną. Najbardziej dopracowane urządzenie tego typu zaprezentowano na styczniowych targach Elektroniki Użytkowej w Las Vegas.
Zobacz także: Powermat - bezprzewodowa ładowarka »Podczas prezentacji pokazano koncepcyjne urządzenie, które nie posiadało inwestorów ani większych szans na szybką premierę rynkową. Jak się jednak okazało ładowarka kinetyczna PEG trafiła do sprzedaży. PEG została udostępniona użytkownikom za cenę 150 dolarów. Cena wydaje się być wysoka, ale po przeanalizowaniu dożywotnich rachunków za prąd PEG pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy.
PEG PEG
PEG PEG
PEG PEG


Zobacz także: Ładowarki do telefonów komórkowych tylko z micro-USB »Jak zapewnia producent nowy gadżet jest kompatybilny z 90 procentami urządzeń przenośnych na rynku. PEG została wyposażona w interface USB 2.0 oraz uniwersalny system iGo. Według danych z testów, PEG może naładować przeciętne urządzenie przenośne podczas godzinnego poruszania się w 80 procentach. Co za tym idzie urządzenie będzie się spisywało idealnie u wszystkich osób spędzających aktywnie dzień. Czy to w pracy czy podczas wycieczek i ćwiczeń. Urządzenie można już znaleźć, w co większych sklepach internetowych oferujących elektroniczne gadżety.

PEG PEG
PEG PEG
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PEG - pierwsza kinetyczna ładowarka zadebiutowała na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PEG - pierwsza kinetyczna ładowarka zadebiutowała na rynku