High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Satechi wprowadza do sprzedaży mobilną stację ładującą

Gadżety

rss

Satechi wprowadza do sprzedaży mobilną stację ładującą

2012.06.23//  J. Kruczek
Satechi zaprezentowało nowy gadżet, który znacznie ułatwi życie osób korzystających z mobilnego sprzętu elektronicznego. Prezentowane urządzenie jest niczym innym, jak mobilną stacją energetyczną, czyli przenośnym akumulatorem do ładowania innych urządzeń.
Zobacz także: Feligan PowerBrick - nowoczesna ładowarka do obsługi wielu urządzeń »Producent zmieścił w obudowie o rozmiarach przypominających smartfona akumulator o dużej pojemności 10 tysięcy mAh. To pozwala na zmagazynowanie dużej ilości energii i doładowanie kilkukrotne smartfonów. W obudowie znalazły się porty USB, z pomocą których można ładować dwa urządzenia jednocześnie. Za ich pomocą można zasilić praktycznie każdy mobilny gadżet znajdujący się na rynku. W tym urządzenia Apple.
Satechi Satechi
Satechi Satechi
Satechi Satechi


Zobacz także: PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie »Stacja ładująca Satechi była zapowiadana od dawna, ale dopiero teraz trafiła do sprzedaży. Gadżet o długości 15 cm i wadze 150 gram można nabyć za cenę 49,99 dolarów. W zamian użytkownik będzie mógł w czasie długiej podróży skorzystać z dodatkowego źródła zasilania. Podczas pobytu na polu namiotowym, czy nagłego wyczerpania się telefonu podczas jazdy autobusem będzie można szybko naładować smartfona, czy tablet.
Satechi Satechi
Satechi Satechi
Satechi Satechi

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Satechi wprowadza do sprzedaży mobilną stację ładującą

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Satechi wprowadza do sprzedaży mobilną stację ładującą