High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic AW-HE130 - profesjonalna zrobotyzowana kamera

Foto

rss

Panasonic AW-HE130 - profesjonalna zrobotyzowana kamera

2014.12.01//  J. Kruczek
Panasonic szykuje się do wprowadzenia na rynek nowej zrobotyzowanej kamery AW-HE130. prezentowany model zdecydowanie nie jest zabawką dla przeciętnych użytkowników. Za wysoką ceną kryje się poważne narzędzie dla filmowców, telewizji oraz dokumentalistów.
Panasonic AW-HE130 korzysta z jednego przewodu LAN do zasilania, sterowania oraz transmisji obrazu w Full HD. Transmisja obrazu Full HD może się także odbywać za pomocą złącz HD-SDI i HDMI. Nowa kamera wykorzystuje do pracy trzy matryce MOS 1/2.86. To rozwiązanie pozwala na filmowanie nawet w fatalnych warunkach oświetleniowych.
Panasonic AW-HE130
Panasonic AW-HE130 Panasonic AW-HE130
Panasonic AW-HE130

Nowa kamera dzięki zastosowaniu protokołu IP może bez problemów być sterowana z poziomu komputera, laptopa i tabletu. Pozbawienie konstrukcji wentylatora sprawia, że kamera pracuje bezgłośnie. Producent zadbał o tryb pracy nocnej z wykorzystaniem podczerwieni. Funkcja Digital Extender pozwala zwiększyć efektywną długość ogniskowej o 40 procent przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości.
Zobacz także: Samsung Project Beyond - kamera pozwalająca kręcić filmy dla wirtualnej rzeczywistości »System stabilizacji obrazu sprawia, że kamera koryguje wszystkie niepożądane wibracje. Panasonic AW-HE130 zadebiutuje na rynku w tym miesiącu za cenę 32 760 złotych. Jak widać po kwocie sprzęt jest dedykowany profesjonalistom.

Panasonic AW-HE130
Panasonic AW-HE130
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic AW-HE130 - profesjonalna zrobotyzowana kamera

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic AW-HE130 - profesjonalna zrobotyzowana kamera