High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu

Audio-Video

rss

Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu

2011.02.03//  J. Kruczek
Zestawy audio przybierają różne formy i każdy może znaleźć na rynku coś dla siebie. Systemy dźwiękowe można rozplanować na trzy sposoby, pierwszy to podejście szlachetne i eleganckie, drugi całkowicie bez pomysłu, a trzeci to stworzenie czegoś wyjątkowego, o czym długo będą dyskutować goście.
Zobacz także: Avantgarde Trio Classico - eleganckie głośniki za 190 tysięcy dolarów »Właśnie dla osób, które lubią tworzyć niezwykłe rzeczy i nie przepadają za tradycyjnymi rozwiązaniami są przeznaczone głośniki Planet L. Prezentowany zestaw to nietypowe kolumny zamknięte w kulistej formie. Co ciekawe producent przewidział szeroką gamę mocowań do ścian i sufitu, można też się zdecydować na tradycyjną stojącą formę. Oznacza to, że po zakupie odpowiedniej ilości kolumn można nad głowami zbudować dźwiękowy układ planetarny.
Planet L Planet L
Planet L Planet L
Planet L Planet L


Zobacz także: Grające ściany, czyli nowoczesne głośniki do zabudowy od firm Yamaha, Pioneer i Bose »Pojedynczy zestaw Planet L składa się z dwustronnego głośnika współosiowego i jednego głośnika średniotonowego. To dość nietypowe zestawienie, jednak producent zapewnia, że zostało one oparte o dwuletnie badania. Każdy z głośników waży około 7 kilogramów. Urządzenia oferują pasmo przenoszenia 48-20000Hz i impedancję 8 ohmów. Maksymalna moc została ustalona na poziomie 60W. Planet L są dostępne w trzech kolorach, białym, czerwonym i czarnym. Pojedynczy zestaw kosztuje 965 dolarów, czyli przyjdzie słono zapłacić, za oryginalne nagłośnienie.

Planet L Planet L
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu