High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Color Lux - czytnik e-booków z kolorowym wyświetlaczem

Gadżety

rss

PocketBook Color Lux - czytnik e-booków z kolorowym wyświetlaczem

2013.06.26//  J. Kruczek
Czytniki e-booków kojarzą nam się z czarno-białym wyświetlaczem. Producenci prześcigają się jednak w pomysłach na uatrakcyjnienie swoich gadżetów i na rynek wkraczają kolejne urządzenia odbiegające od standardów. PocketBook Color Lux to nowy czytnik wyróżniający się kolorowym ekranem E-Ink.
Zobacz także: Amazon Kindle Paperwhite - czytnik e-booków z podświetlanym ekranem »PocketBook Color Lux został wyposażony w ekran 8-calowy wyświetlający 4096 kolorów i pracujący w rozdzielczości 800x600 pikseli. W ten sposób użytkownik może przeglądać nie tylko książki, ale również inne materiały, w których kolory odgrywają ważna rolę. Technologia E-Ink dba o mniejsze zmęczenie oczu niż w przypadku wyświetlaczy LCD. Ciekawie prezentuje się też podświetlenie prowadzone z góry do dołu. To również wpływa na mniejsze zmęczenie oczu użytkownika.
PocketBook Color Lux
PocketBook Color Lux PocketBook Color Lux
PocketBook Color Lux


Zobacz także: Toshiba BookPlace DB50 - czytnik e-booków z systemem Google Android »Wbudowany akumulator ma pozwolić na prace przez około 3 tygodnie. Dzięki temu gadżet może nam długo służyć bez zaprzątania sobie głowy ładowaniem. Do przechowywania danych oddano użytkownikom 4 GB pamięci wewnętrznej. PocketBook Color Lux ma odtwarzać wszystkie najpopularniejsze formaty tekstowe na rynku. Premiera nowego czytnika nastąpi w lipcu, a jego cena została wyznaczona na 1099 złotych.

PocketBook Color Lux
PocketBook Color Lux
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook Color Lux - czytnik e-booków z kolorowym wyświetlaczem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Color Lux - czytnik e-booków z kolorowym wyświetlaczem