High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Projektor w wersji kieszonkowej od Castrade

Gadżety

rss

Projektor w wersji kieszonkowej od Castrade

2009.03.23//  Rafał Bednarz
Castrade CV-MP02 to przedstawiciel coraz natarczywiej dobijającej się do portfeli miłośników gadżetów, grupy miniprojektorów. Producent szuka szczęścia reklamując swój produkt, jako przeznaczony do... samochodów.

Zachodzimy w głowę, jak ma się on sprawdzić w takich warunkach. Po namyśle stwierdzamy, że jako tako sprawdzi się podczas romantycznej randki wieczorową porą, połączoną z projekcją nieśmiertelnego klasyka gatunku, czyli "Bezsenność w Seattle". O ile oczywiście nasza wybranka nie oddali się śpiesznym krokiem, gdy tylko zobaczy to maleństwo w akcji.

Castrade CV-MP02 Castrade CV-MP02
Zastanawiamy się, jak producent zamierza rozwiązać problem ekranu, bo sam projektor bez niego jest raczej bezużyteczny. Zawsze jednak można go spróbować przerobić na dość kosztowną (350$) latarkę. Gdyby ktoś, mimo wszystko, planował zakup projektorka Castrade, oto kilka szczegółów technicznych - rozdzielczość obrazu 640x480, jasność 10 lumenów, żródłem światła jest dioda LED.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: TechOn


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Projektor w wersji kieszonkowej od Castrade

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Projektor w wersji kieszonkowej od Castrade