High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J

Gadżety

rss

Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J

2010.02.20//  J. Kruczek
Koreańska firma S&J stworzyła nową linię głośniczków przeznaczonych dla rowerzystów. Jazda na rowerach jest, co raz popularniejsza w Europie, a w Azji stoi na porządku dziennym. Rowerzyści często muszą się poruszać po bardzo ruchliwych drogach, a co za tym idzie słuchanie muzyki za pomocą słuchawek może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
Zobacz także: iBike Rider - zestaw głośnomówiący dla rowerzystów i motocyklistów »Projektanci S&J zauważyli problem i postanowili skonstruować głośniczki, dzięki którym rowerzyści będą się mogli cieszyć dobrą muzyką, a przy tym słyszeć nadjeżdżające samochody. Zestawy głośnikowe na rower od S&J składają się z dwóch głośniczków o średnicy 20 milimetrów oraz z 2W cyfrowego wzmacniacza. Zestawy posiadają dodatkowo wbudowane tunery FM i zegarki. Niektóre modele zawierają wbudowany stoper. Gadżet montuje się w prosty sposób na kierownicy skąd najlepiej będzie emitowany dźwięk. Następnie wystarczy podpiąć mp3 playera i cieszyć się ulubioną muzyką podczas jazdy.
Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J
Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J
Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J


Zobacz także: Opaska na ramię dla iPoda nano - idealny gadżet dla sportowców »Całe zestawy są na tyle malutkie, że nie zabierają zbyt wiele miejsca na kierownicy i pozwalają na wygodne korzystanie. Niestety producent nie przedstawił jeszcze dokładnej oferty cenowej i nie zdradził, na jakich rynkach gadżet zostanie udostępniony do sprzedaży. Pozostaje mieć nadzieję, że małe głośniczki już niedługo zawitają w sklepach, ponieważ takie rozwiązanie może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Rowerowe zestawy głośnikowe od S&J