High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually

Gadżety

rss

Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually

2009.11.30//  J. Kruczek
Car Cam Dually, urządzenie montowane w samochodzie, które spełnia rolę motoryzacyjnej czarnej skrzynki. Gadżet ten ma pomóc w ustalaniu przyczyn i sprawców wypadków drogowych oraz pozwoli na kontrolowanie osób którym się użyczy własnego auta.
Zobacz także: AIDA - Asystent podróży - nowy gadżet dla automaniaków »Urządzenie ma za zadanie rejestrowanie za pomocą dwóch kamer 1.3 Mpix tego co się dzieje przed samochodem oraz w środku. Kamery są podłączone do skrzyneczki, która rejestruje obraz oraz za pomocą systemu GPS rejestruje trasę i prędkości pojazdu. Ponadto Car Cam Dually posiada wmontowany system G-Shock rejestrujący telemetrię wypadku. Całość pozwoli na dokładny odczyt tego co działo się w trakcie wypadku z pasażerami i samochodem.
Car Cam Dually Car Cam Dually
Car Cam Dually Car Cam Dually
Car Cam Dually Car Cam Dually

Oczywiście nikt nie zakłada, że będzie miał wypadek dlatego urządzenie może służyć do innych celów. Dzięki Car Cam Dually rodzice mogą kontrolować swoje pociechy za kółkiem a właściciele firm mogą założyć urządzenie w swojej flocie. Zapis czarnej skrzynki odbywa się na kartę pamięci SD, która w standardzie posiada pojemność 2GB. Car Cam Dually z pewnością może pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku podczas kontrowersyjnych sytuacji.
Zobacz także: Zestaw do podsłuchu - co w trawie piszczy? »Car Cam Dually wyceniono na 1200 zł co nie jest specjalnie wygórowaną cena za możliwość kontroli. Urządzenia tego typu zyskują coraz większa popularność i zapewne Car Cam Dually już niedługo zyska konkurentów na rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually