High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung 950 - futurystyczny monitor 3D LED

Komputery i konsole

rss

Samsung 950 - futurystyczny monitor 3D LED

2011.02.01//  J. Kruczek
Monitory komputerowe już dawno przestały być nudnymi i mało funkcjonalnymi narzędziami. Producenci prześcigają się w pomysłach stylistycznych i w faszerowaniu monitorów nowoczesnymi technologiami, które mają zapewnić najwyższą jakość obrazu.
Zobacz także: AOC LCD Razer - nowa linia supercienkich monitorów LED LCD »Samsung 950 to najnowsza konstrukcja koreańskiego producenta, która nie tylko oferuje duże możliwości technologiczne. Monitor przede wszystkim otrzymał niecodzienną obudowę, która stylistycznie ma być uzupełnieniem nowoczesnych mieszkań. Monitor wyglądem nawiązuje do obrazów Sci-fi, a w połączeniu z zastosowanymi technologiami stanowi bardzo ciekawą ofertę.
Samsung 950 Samsung 950
Samsung 950 Samsung 950
Samsung 950 Samsung 950


Zobacz także: Asus PA246Q - nowoczesny monitor z bogatymi opcjami łączności »Nowy monitor będzie dostępny w dwóch rozmiarach, 23 i 27 cali. Matryca będzie wyświetlała obraz w trójwymiarze oraz pozwoli na dynamiczne przetwarzanie obrazu 2D w pełne 3D. Ekran jest podświetlany diodami LED i oferuje rozdzielczość 1920x1080 pikseli. Kontrast ustalono na poziomie 1000:1 a czas reakcji wynosi 2ms. Użytkownicy otrzymają bogatą listę złączy, które pozwolą na podpięcie monitora do szerokiej gamy urządzeń. Lista zawiera: HDMI, USB, RF In, Audio Out, Digital Out, PC Audio IN, Component, Composite, Ethernet, RF Out. Całość wygląda fenomenalnie. Pozostaje czekać na ogłoszenie oficjalnych planów dystrybucji i cenę nowoczesnego monitora.
Samsung 950 Samsung 950
Samsung 950 Samsung 950
Samsung 950 Samsung 950

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung 950 - futurystyczny monitor 3D LED

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung 950 - futurystyczny monitor 3D LED