High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Galaxy Buds - bezprzewodowe słuchawki trafiły do Polski

Audio-Video

rss

Samsung Galaxy Buds - bezprzewodowe słuchawki trafiły do Polski

2019.04.01//  J. Kruczek
Samsung Galaxy Buds zostały zaprezentowane przed miesiącem wraz z nowymi smartfonami marki. Teraz słuchawki trafiły do sprzedaży, więc warto się im bliżej przyjrzeć.
Przede wszystkim małe słuchawki opracowano przy współpracy ze specjalistami z AKG. To ma gwarantować brzmienie wysokiej jakości. Bezprzewodowe słuchawki korzystają z technologii Enhanced Ambient Sound. Ta pozwala podsłuchać otoczenie bez wyjmowania słuchawek z uszu. Producent zadbał też o zaawansowany system korzystający z dwóch mikrofonów. Ma on zapewnić dobre wyłapywanie mowy użytkownika.
Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

Galaxy Buds korzystają z akumulatora pozwalającego słuchać muzykę przez 6 godzin i rozmawiać przez 5 godzin. Dołączone do zestawu etui pełni rolę powerbanku. Słuchawki można ładować także bezprzewodowo, na przykład za pomocą funkcji Power Share dodanej do Galaxy S10.
Zobacz także: MEE Audio X1 - słuchawki dla sportowców za rozsądną cenę »Słuchawki wykorzystują do łączności moduł Bluetooth 5.0. Waga 5,6 g na słuchawkę zapewni wygodę w użytkowaniu. Galaxy Buds trafiły na rynek w wersji żółtej, białej oraz czarnej za cenę 649 zł.
Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 20 - unboxing i pierwsze wrażeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy Buds - bezprzewodowe słuchawki trafiły do Polski

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Galaxy Buds - bezprzewodowe słuchawki trafiły do Polski