High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung R0 i R1 trafią w kwietniu do zachodnich sklepów

Telefony

rss

Samsung R0 i R1 trafią w kwietniu do zachodnich sklepów

2010.03.12//  J. Kruczek
Samsung wprowadza na rynek zachodni nowe przenośne odtwarzacze multimedialne, które trafią do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Modele R0 i R1 maja się cechować nowoczesnym designem i bogatymi możliwościami odtwarzania plików multimedialnych.
Zobacz także: Sony Walkman S540. Słuchawki? Niekoniecznie! »W kwietniu na rynku zadebiutują dwa nowe modele odtwarzaczy przenośnych od Samsunga. Oba urządzenia będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych, wyposażonych w pamięć wewnętrzną 8 i 16 gigabajtów. Nowe urządzenia będą wyposażone w autorską technologię Samsunga, Digital Nature Sound Engine 3.0 zapewniającą lepsze rozchodzenie się dźwięku. Odtwarzacze mają obsługiwać niemal wszystkie formaty plików multimedialych znajdujących się na rynku.
Samsung R1 Samsung R1
Samsung R0 Samsung R0
Samsung R1 Samsung R1

Samsung R1 będzie oferowany w trzech wersjach kolorystycznych, czarnej, srebrnej i różowej. Urządzenie będzie wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 2,6 cala. Samsung zaprojektował przyjazny interfejs użytkownika, który ma za zadanie intuicyjnie sterować urządzeniem. Na pokładzie odtwarzacza nie zabraknie tunera FM oraz modułu Bluetooth. Jak zapewnia producent, bateria ma starczyć na 50 godzin odtwarzania muzyki bądź cztery godziny oglądania filmów. Odtwarzacz będzie kosztował odpowiednio 149,99 i 179,99 dolarów w zależności od wersji pojemnościowej.
Zobacz także: Transcend MP860 - kolejny odtwarzacz mp4 »Samsung R0 został wyceniony na kolejno 99,99 i 129,99 dolarów w zależności od wersji i będzie wyposażony w podobny 2,6 calowy ekran. R0 będzie posiadał wejście na kartę pamięci SD, ale urządzenie będzie posiadało mniej zaawansowanych opcji stąd niższa cena.
Samsung R1 Samsung R1
Samsung R1 Samsung R1
Samsung R1 Samsung R1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung R0 i R1 trafią w kwietniu do zachodnich sklepów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung R0 i R1 trafią w kwietniu do zachodnich sklepów