High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PN-L802B - 80-calowy dotykowy ekran konferencyjny

Komputery i konsole

rss

Sharp PN-L802B - 80-calowy dotykowy ekran konferencyjny

2012.06.22//  J. Kruczek
Prowadzenie nowoczesnej firmy wymaga często zastosowania nowatorskich rozwiązań. Przykładowo podczas konferencji zamiast zwykłej tablicy bardzo dobrze spisze się ekran dotykowy. Właśnie do takich zastosowań przygotowano urządzenie Sharp PN-L802B.
Sharp PN-L802B to 80-calowy ekran LCD z matrycą multidotykową. Producent nie zapomniał o podświetleniu diodami LED, które zapewnią odpowiednią jakość obrazu. Użytkownicy skorzystają z rozdzielczości 1920x1080 pikseli zaś współczynnik kontrastu wyniesie 3000:1. Czas reakcji został wyznaczony na poziomie 6 ms, natomiast jasność ma wartość 300 cd/m2. Bardzo dobrze wypadają kąty widzenia 176 stopni w każdej płaszczyźnie.
Sharp PN-L802B Sharp PN-L802B
Sharp PN-L802B Sharp PN-L802B
Sharp PN-L802B Sharp PN-L802B


Zobacz także: EIZO DuraVision FDH3601 - monitor o przekątnej 36 cali i rozdzielczości 4K »Ekran posiada całą masę systemów i technologii wspierających biznesową pracę. Szczególnie dobrze prezentuje się możliwość nanoszenia notatek, które automatycznie zapiszą sie w pamięci komputera. Mogą one też zostać wysłane bezpośrednio do drukarki. Dodatkowa podstawka wzbogaca telewizor o dwa porty USB, do których można podłączyć mysz i klawiaturę. W pakiecie jest też dostępne piórko cyfrowe z dwoma przyciskami. Całość uzupełnia stelaż zmieniający ekran w cyfrową tablicę. Sharp PN-L802B prezentuje się wyśmienicie, ale niewiele firm sobie na niego pozwoli. Koszt zakupu ekranu to jedyne 87818 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp PN-L802B - 80-calowy dotykowy ekran konferencyjny

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PN-L802B - 80-calowy dotykowy ekran konferencyjny