High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sony HMZ-T2 - podręczne kino domowe w postaci okularów

Gadżety

rss

Sony HMZ-T2 - podręczne kino domowe w postaci okularów

2012.09.01//  J. Kruczek
Sony zaprezentowało nową wersję swojego odtwarzacza multimedialnego w postaci okularów. Model HMZ-T2 pozwala odciąć się od świata zewnętrznego i cieszyć się ulubionymi filmami w samotności. Okulary symulują duże ekrany, z tym, ze można się nimi cieszyć w samotności i nie przeszkadzając innym.
Nowy model jest lżejszy od poprzednika o 100 gramów. Gadżet został wyposażony w dwa wyświetlacze OLED o przekątnej 0,7 cali. Co ciekawe urządzenie w miarę oglądania automatycznie zmniejsza nasycenie kolorów, co zmniejsza zmęczenie wzroku podczas wielogodzinnej sesji. Sony HMZ-T2 imituje nie tylko zwykły obraz, ale także obrazy w technologii 3D.
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2


Zobacz także: Oculus Rift - nowoczesny hełm wirtualnej rzeczywistości »Za dźwięk odpowiada układ w standardzie 5.1. Okulary zakładają też możliwość używania własnych słuchawek. Miłośnicy kina mogą aktywować funkcję 24p True Cinema, która wyświetla filmy z prędkością 24 klatek na sekundę. W ten sposób mają imitować obraz wyświetlany w prawdziwym kinie. Producent nie zdradził jeszcze dokładnych parametrów wyświetlania obrazu, ani cen i planowanej daty premiery. Pewne jest jednak to, że będziemy mieli do czynienia z bardzo ciekawym gadżetem.
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2
Sony HMZ-T2 Sony HMZ-T2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony HMZ-T2 - podręczne kino domowe w postaci okularów
 / 
Komentarze do: Sony HMZ-T2 - podręczne kino domowe w...
Anheur M_ pisze:

Jestem fanem VR no jestem ciekawy jak wypadnie bo niektóre nie spełniają oczekiwań VISION-800 Smart Android WiF jest do kitu nie polecam

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sony HMZ-T2 - podręczne kino domowe w postaci okularów