High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony MP-CD1 - kieszonkowy projektor z Japonii

Audio-Video

rss

Sony MP-CD1 - kieszonkowy projektor z Japonii

2018.01.15//  J. Kruczek
Sony było obecne na targach CES i zaprezentowało podczas nich kilka interesujących urządzeń. Jednym z ciekawszych jest projektor MP-CD1. Urządzenie to może nie zachwycać możliwościami wyświetlania obrazu, ale ewentualne rozczarowanie trwa do momentu gdy spojrzymy na jego wielkość.
Zobacz także: Vivitek Qumi Q8 - kieszonkowy projektor o sporych możliwościach »Sony MP-CD1 jest urządzeniem mieszczącym się w kieszeni. Obudowa posiada wymiary większego smartfona i cechuje się wymiarami 150x83x16 mm oraz wagą 280 gramów. Z tak małego urządzenia możemy wyświetlić obraz o rozdzielczości 854x480 pikseli przy maksymalnej przekątnej 120 cali. Taki obraz uzyskamy z odległości 3,5 metra.
Sony MP-CD1
Sony MP-CD1 Sony MP-CD1
Sony MP-CD1


Zobacz także: Optoma UHD51A - pierwszy projektor z asystentem Alexa »Technologia IntelliBright ma zapewniać bardzo dobrą jasność, a przy tym dbać o pobór energii. Tutaj zasilanie dostarcza akumulator 5000 mAh, który ma wystarczyć na około 2 godziny pracy bez ładowania. W obudowie znajdziemy porty USB oraz HDMI. Sony MP-CD1 może się okazać całkiem interesującym gadżetem zarówno dla rozrywki, jak i w biznesie. Projektor pojawi się na rynku wiosną za cenę około 400 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony MP-CD1 - kieszonkowy projektor z Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony MP-CD1 - kieszonkowy projektor z Japonii