High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony Nextep Computer - komputer z giętkim ekranem OLED oficjalnie zapowiedziany

Komputery i konsole

rss

Sony Nextep Computer - komputer z giętkim ekranem OLED oficjalnie zapowiedziany

2010.05.29//  J. Kruczek
Sony dopiero, co zaprezentowało swoje najnowsze osiągnięcie w dziedzinie ekranów OLED, a już pojawiły się pierwsze koncepty wykorzystania nowych ekranów, Najciekawszym z nich jest Sony Nextep Computer, który będzie niczym innym jak przenośnym komputerem noszonym na ręce.
Zobacz także: Multi-toe - nowa technologia zmieniająca podłogę w panel dotykowy »Sony Nextep Computer jest koncepcyjnym projektem komputera, który dzięki zastosowaniu giętkiego ekranu OLED może być owinięty wokół ręki. Takie rozwiązanie zwiększyłoby znacznie mobilność przenośnych komputerów. Tablety i notebooki są nadal dość niewygodne w transporcie, a smartfony ciągle oferują zbyt małe możliwości. Giętki ekran OLED pozwoli na wprowadzenie wygodnego komputera posiadającego funkcjonalność normalnego laptopa.
Sony Nextep Computer Sony Nextep Computer
Sony Nextep Computer Sony Nextep Computer
Sony Nextep Computer Sony Nextep Computer


Zobacz także: Skinput zmienia rękę w interfejs dotykowy »Urządzenie ma być przystosowane zarówno do pracy na płaskiej powierzchni, dzięki wysuwanej klawiaturze dotykowej, jak i do pracy w postaci bransoletki. Urządzenie ma się dostosowywać do każdej ręki. Całość wydaje się futurystyczna i niemożliwa do wprowadzenia na rynek. A jednak Sony zapowiedziało premierę nowoczesnego komputera na 2020. Projekt ulegnie zapewne jeszcze wielu zmianom, ale sam fakt opracowania takiej technologii mocno cieszy. Nowe komputery wprowadzą kolejna wielką rewolucję w branży komputerowej.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Nextep Computer - komputer z giętkim ekranem OLED oficjalnie zapowiedziany

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony Nextep Computer - komputer z giętkim ekranem OLED oficjalnie zapowiedziany