High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu

Komputery i konsole

rss

Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu

2011.01.13//  J. Kruczek
Plotki o Sony PSP2 krążą po sieci od dawna, ale nareszcie nadszedł ich kres. Japoński koncern zapowiedział debiut nowej mobilnej konsoli na 27 stycznia. Urządzenie zostanie zaprezentowane podczas specjalnego pokazu przygotowywanego w Tokio.
Oznacza to, że już za kilkanaście dni dowiemy się jak dokładnie będzie wyglądała nowa zabawka Sony. Poznamy też datę premiery rynkowej i możliwości, jakie będzie oferować PSP2. A zgodnie z nieoficjalnymi informacjami nowa konsola będzie miała do zaoferowania bardzo dużo.
Sony PSP Go Sony PSP Go
Sony PSP Go Sony PSP Go
Sony PSP Go Sony PSP Go


Zobacz także: Nintendo 3DS oficjalnie zaprezentowane na E3 2010 »Zdjęcia publikowane dotychczas w sieci sugerowały, że PSP2 będzie przypominać model PSP Go. Najnowsze informacje wskazują jednak na urządzenie o konstrukcji pojedynczego bloku, jak to miało miejsce w przypadku pierwszej wersji urządzenia. PSP2 ma podobno posiadać dwie kamery oraz wyświetlacz HD. Co ciekawe na pokładzie me się znaleźć dwukrotnie więcej pamięci RAM niż w przypadku Xboxa 360. Pozostaje czekać na oficjalną prezentację, która rozwieje wszystkie wątpliwości na temat nowej mobilnej konsoli.

Sony PSP Go Sony PSP Go
Sony PSP Go Sony PSP Go
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu