High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW50ES - nowoczesny projektor debiutuje na rynku

Audio-Video

rss

Sony VPL-HW50ES - nowoczesny projektor debiutuje na rynku

2012.10.12//  J. Kruczek
Sony VPL-HW50ES ma zaspokoić potrzeby wielbicieli kina domowego. Oczywiście warunkiem jest posiadanie sporej sumy wynoszącej około 15 tysięcy złotych. W zamian za to otrzymamy nowoczesny projektor Full HD z obsługą formatu 3D.
Zobacz także: Epson EH-TW6000 - bardzo dobry projektor 3D z trzema kompletami okularów »Producent postawił tu na technologię paneli SXRD, który ma gwarantować żywe kolory i wysoki kontrast dynamiczny. Ten drugi wynosi 100 000:1, zaś jasność ustalono na poziomie 1700 lumenów. Za jasność odpowiada sporo nowych rozwiązań. Najważniejsze oczywiście, że obraz wyświetlimy w jakości Full HD 1080p.
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES


Zobacz także: Acer K520 - hybrydowy projektor wykorzystujący światło laserowe i LED »Rozwiązania technologiczne obejmują miedzy innymi uzupełnianie danych traconych podczas przenoszenia ich na płyty. Dzięki temu filmy wyświetlane z płyt nie powinny mieć obniżonej jakości. Wyświetlany obraz może mieć rozmiar od 40-300 cali i bez problemu poradzi sobie z filmami w technologii 3D. Producent zadbał o porty HDMI, oraz wyjścia cyfrowe i kompozytowe. Dzięki temu możemy podłączyć praktycznie każde urządzenie. Sony VPL-HW50ES trafił na rynek w zestawie z dwiema parami okularów 3D.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VPL-HW50ES - nowoczesny projektor debiutuje na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW50ES - nowoczesny projektor debiutuje na rynku