High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zaprezentowało specjalny telewizor dla Playstation 3

Audio-Video

rss

Sony zaprezentowało specjalny telewizor dla Playstation 3

2011.06.08//  J. Kruczek
Targi E3 służą przede wszystkim do prezentacji nowości w świecie gier, ale producenci sprzętu też wykorzystują tą okazję do swoich celów. Przykładem jest Sony, które pokazało telewizor 3D dedykowany dla graczy posiadających Playstation 3.
Zobacz także: Panasonic Viera VT30 - nowoczesna plazma 3D i zapowiedź nowych okularów »Urządzenie nie powala rozmiarami, ponieważ oferuje zaledwie 24 cale, co może się wydawać zbyt małe dla większości graczy. Playstation TV posiada jednak ważną zaletę, która wprowadza niemałą rewolucję. Na telewizorze można grać we dwie osoby bez korzystania z podzielonego ekranu. Wszystko za sprawą technologii 3D i aktywnych okularów. Telewizor zamiast wyświetlania obrazu trójwymiarowego, generuje dwa obrazy 2D kierowane do każdego z graczy.
Playstation TV Playstation TV
Playstation TV Playstation TV
Playstation TV Playstation TV


Zobacz także: Sharp pokazał pierwszy telewizor Super Hi-Vision LCD »Dzięki takiemu rozwiązaniu przed telewizorem może grać dwóch graczy i każdy otrzyma dostęp do pełnowymiarowego obrazu. Telewizor ma kosztować 499 dolarów i będzie dostępny również w pakiecie z konsolą i niektórymi grami. Niestety nie wiadomo, jak wygląda plan dystrybucji w Polsce. Premierę produkcyjnej wersji przewidziano na jesień bieżącego roku. Z ważniejszych informacji na temat ekranu zdradzono, że będzie on posiadał kontrast 5000:1, podświetlenie LED oraz obsłuży rozdzielczość Full HD. Na pokładzie znajdą się dwa łącza HDMI, a w zestawie otrzymamy jedne okulary oraz kabel HDMI. Szkoda, ze Sony nie włączyło do zestawu jeszcze jednej pary okularów, skoro telewizor ma służyć dwóm graczom.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony zaprezentowało specjalny telewizor dla Playstation 3

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zaprezentowało specjalny telewizor dla Playstation 3