High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SteelSeries Siberia 840 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Audio-Video

rss

SteelSeries Siberia 840 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

2016.08.13//  J. Kruczek
SteelSeries wprowadza na rynek nowe słuchawki Siberia 840 należące do cenionej serii Siberia 800. Nowy model to bezprzewodowe urządzenie gamingowe, które docenia także miłośnicy dobrej muzyki.

Producent zadbał o takie elementy, jak dźwięk przestrzenny Dolby 7.1 Surround czy wymienne baterie gwarantujące praktycznie nieustanną pracę. Producent chwali się, że dźwięk przesyłany przez Bluetooth będzie bardzo czysty dzięki ciągłemu przeskakiwaniu po częstotliwościach.
SteelSeries Siberia 840
SteelSeries Siberia 840 SteelSeries Siberia 840
SteelSeries Siberia 840

Nadajnik słuchawek wyposażono w ekran OLED co pozwala na wizualną kontrole wszystkich parametrów słuchawek. Użytkownik ma  mieć spore możliwości regulacji ustawień dzięki czemu dostosuje słuchawki do konkretnych potrzeb.
Zobacz także: Thrustmaster Y400X - zaawansowane słuchawki do gier i muzyki »SteelSeries Siberia 840 mogą się pochwalić nausznikami i pałąkiem wykończonymi komfortową pianką zapamiętująca kształt. Zadbano też o wysuwany mikrofon z diodą On/Off. W zestawie ze słuchawkami dostajemy dwa litowo-jonowe akumulatory gwarantujące pracę przez 20 godzin każdy. SteelSeries Siberia 840 zadebiutowały w Europie za cenę 349 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SteelSeries Siberia 840 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SteelSeries Siberia 840 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe