High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sulon Q - pierwsze gogle VR i AR zaprezentowane przez AMD

Gadżety

rss

Sulon Q - pierwsze gogle VR i AR zaprezentowane przez AMD

2016.03.15//  J. Kruczek
Wielu producentów zaczyna się zagłębiać w technologie wirtualnej rzeczywistości bądź rozszerzonej rzeczywistości. AMD zdecydowało się rozpracować oba tematy za pomocą jednego urządzenia. W tym celu nawiązano współpracę z firmą Sulon Technologies Inc.
Sulon Q to pierwszy owoc współpracy. mamy tu do czynienia z goglami VR i AR. Dzięki temu gadżet różni się od wszystkiego co dotąd prezentowano. Gogle nie potrzebują do pracy zewnętrznych urządzeń. Twórcy postarali się o wydajne podzespoły pozwalające na w pełni samodzielna pracę.
Sulon Q
Sulon Q Sulon Q
Sulon Q


Zobacz także: Microsoft HoloLens - przyszłość rozszerzonej rzeczywistości od amerykańskiego giganta »Na pokładzie znalazł się procesor AMD FX-880P oraz układ graficzny Radeon R7. Taki zestaw ma wspierać technologie DirectX 12, Vulkan czy AMD LiquidVR. W goglach wbudowano ekran OLED pracujący w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. AMD na razie nie zdradziło wszystkich szczegółów zaprezentowanych gogli. Koncern obiecuje jednak szybkie nadrabianie braków. Tym bardziej, że pierwsza wersja Sulon Q ma się pojawić w dystrybucji już wiosną.

Sulon Q
Sulon Q
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sulon Q - pierwsze gogle VR i AR zaprezentowane przez AMD

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sulon Q - pierwsze gogle VR i AR zaprezentowane przez AMD