High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Szukasz praktycznego, a zarazem nowoczesnego prezentu dla niej? Postaw na smartwatch

Gadżety

rss

Szukasz praktycznego, a zarazem nowoczesnego prezentu dla niej? Postaw na smartwatch

2019.03.20//  P. Potocki
Tagi: Smartwatch

Kobiety uwielbiają gadżety, które spełniają podwójną funkcję – są przydatne, a zarazem sprawiają, że dziewczyna ma na sobie coś niesamowitego. Smartwatch to przykład technologii, która pozwala nadążać za nieustająco biegnącym czasem, a do tego jest modnym dopełnieniem wyglądu. I właśnie dlatego będzie idealnym prezentem dla żony, partnerki, córki lub innej bliskiej Ci kobiety. Oto kilka wskazówek, jak wybrać optymalny smartwatch dla niej. Pamiętaj, że ważne są funkcjonalności, ale też design.

 


Czym jest smartwatch i jak działa – podstawowe funkcje

Smartwatch na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły zegarek, ale w praktyce oferuje o wiele więcej funkcji i możliwości. To urządzenie dla aktywnych osób, dzięki któremu można m.in.:

  • zmierzyć czas
  • intensywność treningu
  • monitorować puls

Dodatkowo pozwala  zapisywać wyniki i porównywać je na przestrzeni czasu. Dobrej jakości smartwatch powinien być także wodoodporny – dzięki temu nie tylko można korzystać z niego na basenie (niektóre modele rozróżniają nawet style pływackie), ale praktycznie w ogóle nie trzeba się z nim rozstawać. Można nosić go 24 godziny na dobę. Każda aktywna kobieta będzie więc chciała taki mieć!  

Smartwatch – elektroniczne centrum dowodzenia

Smartwatche przede wszystkim znacznie ułatwiają życie. Dzięki nim każda kobieta będzie nie tylko punktualna, ale i świetnie zorganizowana. Jak to możliwe? Smartwatch można sparować ze smartfonem i za jego pośrednictwem odczytywać wiadomości i SMS-y, sprawdzać, kto dzwoni, bez wyjmowania telefonu z torebki, a także ustawić sobie przypomnienia w kalendarzu i różnego rodzaju alerty. Wiele smartwatchy ma również wbudowaną pamięć wewnętrzną – dzięki temu dają one możliwość skopiowania i przechowywania różnych plików lub muzyki. Dzięki łączu Bluetooth i słuchawkom bezprzewodowym można łatwo zamienić smartwatch w wygodny przenośny odtwarzacz.

Smartwatch damski – prezent dla aktywnej i eleganckiej kobiety

Chociaż to gadżet typowo sportowy i trudno uznać go za dodatek adekwatny do stylu smart casual, to coraz częściej jednak można spotkać modele, które bez zgrzytu można połączyć ze stylem półformalnym, który obowiązuje w pracy lub podczas wieczornego wyjścia. Wszystko dlatego, że taki smartwatch damski na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od klasycznego, eleganckiego zegarka – może wręcz pełnić funkcję ozdoby czy biżuterii. Skórzany pasek czy tarcza przyozdobiona metalami szlachetnymi i eleganckimi kamieniami mogą być atrybutami smartwatcha. Najlepszym dowodem na to może być fakt, że damskie smartwatche produkują nie tylko firmy, które tradycyjnie kojarzą się z gadżetami elektronicznymi jak Samsung czy Huawei, ale również luksusowe marki modowe.

Dlaczego warto wybrać smartwatch damski na prezent?

Smartwatch damski łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy. Z jednej strony jest praktycznym gadżetem, z którego aktywna kobieta z całą pewnością będzie korzystać. Z drugiej natomiast, dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, jest również estetycznym i eleganckim dodatkiem, który można traktować jako biżuterię. Z ofertą różnorodnych smartwatchy – damskich, męskich, a także innych akcesoriów dla osób aktywnych, można zapoznać się pod tym linkiem.

Bez względu na ostateczny wybór modelu, designu i funkcjonalności damski smartwatch to z całą pewnością ciekawy i oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej sercu kobiety.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 20 - unboxing i pierwsze wrażeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Szukasz praktycznego, a zarazem nowoczesnego prezentu dla niej? Postaw na smartwatch

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Szukasz praktycznego, a zarazem nowoczesnego prezentu dla niej? Postaw na smartwatch