High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tracer Sin - bezprzewodowe słuchawki do komputera

Komputery i konsole

rss

Tracer Sin - bezprzewodowe słuchawki do komputera

2012.04.18//  J. Kruczek
Tracer jest znany z produkcji dobrych akcesoriów komputerowych, co udowadnia z każdym kolejnym urządzeniem. Teraz do sklepów trafiły nowe słuchawki Sin. Działają one bezprzewodowo i są kierowane do osób spędzających długie godziny przed komputerem.
Zobacz także: Creative Sound Blaster - nowe zestawy słuchawek dla graczy »Tracer Sin zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów, które zapewniają komfort użytkowania. Nauszniki zostały pokryte miękką skórą zapewniającą małe zmęczenie podczas sesji przy ulubionej muzyce bądź grze. Cała konstrukcja została wykonana z wytrzymałego plastiku, który może wygląda mniej efektownie, ale pozwala na uzyskanie niższej ceny niż w przypadku metalowych konstrukcji. Producent zapewnia równocześnie, że wykorzystany materiał daje wystarczającą wytrzymałość podczas ewentualnego upadku.
Tracer Sin Tracer Sin
Tracer Sin Tracer Sin
Tracer Sin Tracer Sin


Zobacz także: Asus ROG Vulcan ANC - słuchawki dla profesjonalnych graczy »Nowe słuchawki pracują bezprzewodowo w technologii 2,4 GHz. Odbiornik zapewnia zasięg 10 metrów, a wbudowany akumulator pozwala na działanie przez około 10 godzin. Tracer Sin ważą 217 gramów i posiadają mikrofon oraz regulator głośności. Słuchawki trafiły na rynek w cenie 199 złotych, co nie jest wygórowaną kwotą za dobry sprzęt zwiększający komfort użytkowania komputera.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tracer Sin - bezprzewodowe słuchawki do komputera

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tracer Sin - bezprzewodowe słuchawki do komputera