High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Transcend DrivePro 220 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

Gadżety

rss

Transcend DrivePro 220 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

2015.03.13//  J. Kruczek
Transcend DrivePro 220 już wkrótce trafi do sprzedaży i rozwinie ofertę rejestratorów samochodowych. Nowy model może się pochwalić między innymi modułem GPS, łącznością WiFi czy też kilkoma dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi jazdę.
Zobacz także: Modecom REC MC-CC12 FHD GPS - praktyczny rejestrator samochodowy »Transcend DrivePro 220 pozwala rejestrować materiały w Full HD przy prędkości 30 klatek na sekundę. Na dołączonej do zestawu karcie microSDHC zmieści się około 2 godzin nagrań. Producent zapewnia o dobrej jakości obrazu zarówno w dzień, jak i w słabszych warunkach oświetlenia.
Transcend DrivePro 220
Transcend DrivePro 220 Transcend DrivePro 220
Transcend DrivePro 220

We wnętrzu znalazła się matryca CMOS o rozdzielczości 3 Mpix. Obiektyw użyty w kamerze pokrywa 130 stopni. Obsługę kamery umożliwia 2,4-calowy ekran LCD. GPS na bieżąco monitoruje pozycję, zaś WiFi pozwala na zgrywanie bezprzewodowe danych oraz sterowanie za pomocą smartfonów i tabletów.
Zobacz także: Manta MM335 - nowy rejestrator samochodowy na rynku »Transcend DrivePro 220 daje też dostęp do takich systemów, jak ostrzeganie o zmianie pasa ruchu, przekroczeniu prędkości czy zbyt bliskiej odległości do poprzedzającego auta. Gadżet może być zasilany z gniazda zapalniczki bądź z akumulatora. Ten zapewnia około pół godziny filmowania. Transcend DrivePro 220 zadebiutuje na rynku za 490 złotych.
Transcend DrivePro 220
Transcend DrivePro 220 Transcend DrivePro 220
Transcend DrivePro 220

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Transcend DrivePro 220 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Transcend DrivePro 220 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami