High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych

Gadżety

rss

Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych

2009.12.06//  J. Kruczek
Walkie Talkie dają dużo radości dzieciakom a i dorosłym nie raz się przydadzą, czy to na polowaniu albo podczas rozgrywki w Paintball można je spokojnie wykorzystać do komunikacji z przyjaciółmi. Gadżety wyposażone w możliwość komunikacji zawsze cieszyły się popularnością, najnowszym hitem w tej dziedzinie są zegarki wyposażone w Walkie Talkie.
Zobacz także: Liquid Time - nietuzinkowy zegarek na rękę »Walkie Talkie Watches mają dużo zalet, przede wszystkim posiadają funkcje normalnego zegarka, który możemy założyć na rękę i zupełnie niczym się nie wyróżni. Po wysunięciu małej antenki otrzymujemy gadżet dający możliwość komunikacji. Zegarek z krótkofalówka obsługuje 22 kanały i pozwala na komunikowanie się na odległość 5 kilometrów.
Walkie Talkie Watch Walkie Talkie Watch
Walkie Talkie Watch Walkie Talkie Watch
Walkie Talkie Watch Walkie Talkie WatchZobacz także: Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually »Zaletą takiego rozwiązania jest to, że za połączenie nie musimy nic płacić. Za pomocą zegarków z Walkie Talkie można kontrolować swoje pociechy bawiące się na podwórku albo umówić się z niedaleko mieszkającym kumplem na piwo. Walkie Talkie Watch kosztuje 50 dolarów i można go znaleźć w różnych sklepach internetowych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych