High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wyjątkowy kalendarz Media Markt - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

Gadżety

rss

Wyjątkowy kalendarz Media Markt - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

2012.12.18//  J. Kruczek
Zbliżający się koniec roku jest idealną okazją, aby zadbać o kalendarz na przyszły rok. Wielu z Was poszukuje czegoś wyjątkowego, o artystycznym wyrazie. Media Markt postanowiło stworzyć unikatowy kalendarz, który docenią miłośnicy delikatnej erotyki i oczywiście sprzętu elektronicznego. Wydawnictwo oferuje wysoki poziom artystyczny i ujęcia cieszące oko facetów o wysublimowanym smaku.
Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt

Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt

Prowokacyjne zdjęcia wykonano w uzdrowisku Lądek-Długopole w Lądku Zdroju, a rolę modelek pełniły piękne rezydentki i pokojówki. Wydawnictwo liczy jedynie 1200 egzemplarzy, które nie trafiły do sprzedaży. Wychodząc na przeciw naszym czytelnikom przygotowaliśmy z Media Markt piętnaście egzemplarzy ekskluzywnego kalendarza. Ich zdobycie jest bardzo łatwe. Wystarczy napisać nam, który sprzęt z kalendarza chcielibyście znaleźć pod choinką.

Zgłoszenia trzeba nadsyłać na adres konkurs@banzaj.pl. Spośród zgłoszeń wylosujemy piętnastu szczęśliwców, którzy otrzymają wyjątkowe kalendarze ze specjalnymi dodatkami. Do każdego egzemplarza dodano pendrive'a z materiałami ukazującymi sesje zdjęciowa oraz okulary 3D. Te ostatnie pozwolą dostrzec artystyczną pełnię fotografii. Plansze kalendarza mają wymiary 48x68 cm, a próbkę możecie zobaczyć na zdjęciach. Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższej niedzieli, czyli do 23 grudnia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wyjątkowy kalendarz Media Markt - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wyjątkowy kalendarz Media Markt - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl