High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Zmysłowy Kalendarz Media Markt na rok 2014 - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

Gadżety

rss

Zmysłowy Kalendarz Media Markt na rok 2014 - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

2013.12.17//  J. Kruczek
Media Markt kontynuuje tradycję wydawania zmysłowego kalendarza łączącego w sobie delikatną erotykę i sprzęt elektroniczny. W piątej jubileuszowej edycji przedstawiono piękne kobiety w scenerii włoskiej Ligurii. Tradycyjnie już zmysłowym modelkom towarzyszą ciekawe urządzenia. Kalendarz Media Markt został wydany po raz pierwszy w 2009 roku i od razu zyskał dużą popularność. Od tego czasu pojawiają się kolejne jego wersje, przedstawiające artystyczne akty pięknych kobiet w towarzystwie markowych urządzeń RTV i AGD oraz najnowszych gadżetów elektronicznych.
Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt Kalendarz Media Markt
Kalendarz Media MarktKalendarz Media Markt
Kalendarz Media Markt
Elementem łączącym wszystkie dotychczasowe edycje i podkreślającym charakter marki jest wysmakowana erotyka. Poza jednym przypadkiem, gdy w 2012 roku na zdjęciach pojawiły się kolory, kalendarze wypełniają klasyczne czarno-białe obrazy.

"Piękne kobiety i niepospolite otoczenie to cechy charakterystyczne niezwykłych kalendarzy Media Markt. Dzięki współpracy ze zdolnymi artystami akty wyróżniają się na tle innych profesjonalnym wykonaniem, dbałością o detale, precyzyjną stylizacją.  Prowokacyjny styl wydawnictwa idealnie współgra z wizerunkiem naszej marki. Tegoroczne zdjęcia są dowodem na to, że każda kolejna edycja może być jeszcze piękniejsza" – powiedziała Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt.

Kalendarz wydawany jest w limitowanym nakładzie, wynoszącym jedynie 1200 sztuk, nie jest dostępny w sprzedaży i trafi do najważniejszych partnerów handlowych marki. W zdjęcia wkomponowane zostały najbardziej pożądane urządzenia z oferty Media Markt, a każdy miesiąc ujęty w kalendarzu nawiązuje do innego producenta. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak. Sesję zdjęciową zrealizowało Studio Filmowe M5.

Podobnie, jak przed rokiem wraz z Media Markt przygotowaliśmy dla Was piętnaście egzemplarzy zmysłowego kalendarza. Jego zdobycie wymaga odpowiedzenia na jedno pytanie. Ile lat ma Media Markt Polska? Zgłoszenia trzeba nadsyłać na adres konkurs@banzaj.pl do 27 grudnia. W tytule maila koniecznie dopiszcie Kalendarz Media Markt. Spośród zgłoszeń wylosujemy piętnastu szczęśliwców, którzy otrzymają wyjątkowe kalendarze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zmysłowy Kalendarz Media Markt na rok 2014 - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Zmysłowy Kalendarz Media Markt na rok 2014 - konkurs dla Czytelników Banzaj.pl