High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Xiaomi Mi Box debiutuje na rynku amerykańskim za 69 dolarów

Audio-Video

rss

Xiaomi Mi Box debiutuje na rynku amerykańskim za 69 dolarów

2016.09.26//  J. Kruczek
Xiaomi Mi Box, czyli przystawka do telewizora z systemem Android TV zadebiutowała w sprzedaży. Urządzenie dość niespodziewanie i bez większej pompy pojawiło się w sieci sklepów Wallmart, co oznacza, że prawdopodobnie rozpoczęto oficjalny proces wdrażania go na rynek.

Xiaomi Mi Box zadebiutowało w sprzedaży na terenie USA za cenę 69 dolarów. To nie jest wygórowana kwota ponieważ sprzęt pozwala na obsługę rozdzielczości 4K oraz technologii HDR. Odtwarzacz pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A53 współpracujący z 2 GB RAMu.
Xiaomi Mi Box
Xiaomi Mi Box Xiaomi Mi Box
Xiaomi Mi Box

Producent przygotował 8 GB pamięci wewnętrznej na materiały użytkownika. Specyfikacja obejmuje między innymi port HDMI 2.0a czy moduł WiFi i Bluetooth. Xiaomi Mi Box poszerza znacząco funkcjonalność telewizora i stanowi bardzo ciekawa propozycję dla osób oglądających materiały z sieci czy plików cyfrowych.
Zobacz także: C4i Q5 Pro - debiut odtwarzacza multimedialnego »Na razie nie wiadomo kiedy Xiaomi Mi Box trafi na rynki europejskie. Jednak możemy się spodziewać, że nastąpi to dość szybko. Producent w ostatnim czasie mocno poszerza swoje wpływy na Starym Kontynencie.

Xiaomi Mi Box
Xiaomi Mi Box
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xiaomi Mi Box debiutuje na rynku amerykańskim za 69 dolarów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Xiaomi Mi Box debiutuje na rynku amerykańskim za 69 dolarów